Wiadomości
Afgańczyk aresztowany w sprawie gwałtu i morderstwa córki unijnego urzędnika
Nastoletni uchodźca z Afganistanu został aresztowany pod zarzutem gwałtu i morderstwa córki urzędnika unijnego w Niemczech.

Maria Ladenburger, która jutro skończyłaby 20 lat, pracowała jako wolontariuszka w domu dla uchodźców. Jej ciało odnaleziono w połowie października we Freiburgu. Nastolatek prawdopodobnie ją utopił. Zwłoki kobiety wyłowiono z rzeki Dreisam po tym, jak w krzakach jeżyn znaleziono kosmyk ciemnych włosów. Nie wiadomo, czy Ladenburger znała mężczyznę podejrzewanego o jej morderstwo – donosi Metro.
Policja podaje, że Afgańczyk został zatrzymany w piątek i przyznał się do zbrodni.
W sprawie uchodźcy prowadzone jest również inne śledztwo dotyczące zamordowania kolejnej kobiety – Carlin G. Ofiara zginęła na początku listopada w Endinge, które jest położone 18 mil od Freiburga.
poniedziałek, 05 grudnia 2016 13:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tragiczny wypadek szkolnego autokaru w Anglii – jedno dziecko nie żyje, …
Moneta 50p sprzedana za 305 GBP – sprawdź, czy masz taką w portfelu
Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych – zmiany zasad bagażu po…
eBay wprowadza ogromne zmiany w opłatach dla kupujących – nowy cennik oc…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w prawie wyborczym – głosowanie…