Wiadomości
Polscy skoczkowie wygrali w Lillehammer
Dublet Polaków w Lillehammer! W niedzielnym (11 grudnia) konkursie Pucharu Świata Kamil Stoch zajął pierwsze, a Maciej Kot - drugie miejsce.

Podium uzupełnił Niemiec Markus Eisenbichler. - Zasłużone podwójne zwycięstwo. Zauważyłem, że nasi chłopcy świetnie sobie radzą w gorszych warunkach, bo w drugiej serii cały czas wiało w plecy. Oni to wytrzymali, więc co tu dużo mówić: z konkursu na konkurs jest coraz lepiej.
I tak będzie aż do igrzysk olimpijskich, które odbędą się za trzynaście miesięcy. Z takiej formy w parę miesięcy się nie wypada - cieszył się w rozmowie z x-news Wojciech Fortuna, były skoczek narciarski, mistrz olimpijski z 1972 roku.
Źródło:x-news.pl
niedziela, 11 grudnia 2016 20:37
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla osób pobierających benefity. Kobieta tr…
Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższe podatki. Pięć spo…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą st…
Wielka Brytania wprowadza nowy podatek od nieruchomości. Rodziny mogą za…
Nowe zakazy na ulicach centrum Birmingham. Rada miasta wprowadza PSPO
Miliony kierowców utkną w korkach w sierpniowy bank holiday. Oto drogi n…
Podwyżki council tax w Anglii. Rachunki mogą wzrosnąć nawet o 380 funtów…