Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Policja z Leeds szuka Polaka podejrzewanego o próbę zamordowania swojego rodaka
Policja z Leeds szuka Polaka podejrzewanego o próbę zamordowania swojego rodaka
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Śledczy z Leeds prowadzący dochodzenie w sprawie próby zamordowania polskiego włamywacza poszukują innego Polaka, który mógł być zamieszany w ten incydent.

Funkcjonariusze z West Yorkshire Police Homicide and Major Enquiry Team apelują o jakiekolwiek informacje, które mogłyby być pomoce w namierzeniu 32-letniego Jana Kamila Korneta. Policja ostrzega, że jeśli ktoś go zobaczy, nie powinien się do niego zbliżać.

Kornet jest poszukiwany w związku ze strzelaniną, do której doszło w poniedziałkowy wieczór 28 listopada w Cowper Terrace w Harehills. To właśnie wtedy postrzelono 30-letniego Polaka. Policja otrzymała zawiadomienie w tej sprawie, gdy tej samej nocy około godziny 22:00 ofiara została podrzucona pod St James’s Hospital. Mężczyzna miał poważne obrażenia klatki piersiowej wynikające z postrzelenia - donosi Yorkshire Post.

Lekarze przeprowadzili operację i jakiś czas później Polak wyszedł ze szpitala trafiając prosto w ręce funkcjonariuszy. Jest podejrzewany o udział w przygotowywaniu przestępstwa. 30-latek już wcześniej był aresztowany pod tym samym zarzutem. Mężczyzna wyszedł na wolność za kaucją i pozostaje do dyspozycji policji.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego Polaka, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111
wtorek, 20 grudnia 2016 07:14
 


Komentarze 

-5 #1 Manitou 2017-01-07 20:36
Ech.....znowu Ci muzułmanie......
+5 #2 xozo 2017-07-19 23:09
Cytuję Manitou:
Ech.....znowu Ci muzułmanie......

Tak lewacka mendo chora na polonofobie. Polacy znowu dokonali zamachu terrorystyczneg o w którym zgineli niewinni ludzie. Spadaj do swojej koszernej, antypolskiej GW.

Czytaj poprzedni artykuł:
Liczba ofiar wzrosła do 12. Ciężarówka wjechała na teren świątecznego jarmarku
  Czytaj następny artykuł:
Muzułmanie demonstrują przed syryjską ambasadą w Londynie