Wiadomości
W 2017 roku w Selly Oak, każdego dnia odnotowywano napady na tle seksualnym.
Szokujące dane, okazują, że między styczniem a grudniem 2017 r., West Midlands Police otrzymywała codziennie zgłoszenie o napaści seksualnej.
Według policyjnej strony www.police.uk w tym roku w miesiącach styczeń i luty odnotowano już 61 zgłoszeń o napaści seksualnych.
W październiku 2017 r. odnotowano największą liczbę seksualnych napaści zgłoszonych na policję było ich aż 48, natomiast w listopadzie 40.
Najwięcej ataków doszło w okolicy Bristol Road oraz przy ulicach Hubert Road i Heeley Road. Trzy ataki miały miejsce na stacji kolejowej Selly Oak.
W grudniu policja ostrzegła studentów, aby w nie spacerowali samotnie w nocy, po tym jak jednej nocy doszło do dwóch napadów na młode kobiety przy Hubert Road. Studenci z Uniwersytetu w Birmingham zorganizowali kilka wydarzeń i rozpoczynając kampanię "Not On" pod hasłem „Sexual Abuse and Sexual Violence Awareness Week”.
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 09:10
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla Polaków z Wielkiej Brytanii planujących podróż do …
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w mundurkach szkolnych. Eksperc…
Duża sieć komórkowa w Wielkiej Brytanii przywraca darmowy roaming dla mi…
Ryanair odwołuje 170 lotów. Linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasaże…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Klienci mogą otrzymać nawet 200…
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla 24 milionów mieszkańców Wielkiej Brytan…
Bank Anglii wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii —…