Wiadomości
„Kiedy nadejdzie Brexit, zostaniesz wyrzucona” – Emeryt ukarany za rasistowski atak na czarnoskórą kobietę
Emeryt został ukarany grzywną w wysokości 600 GBP za rasistowski atak w zakładzie bukmacherskim w Londynie.
Emeryt został ukarany grzywną w wysokości 600 GBP za rasistowski atak w zakładzie bukmacherskim w Londynie.
74-letni John Keogh, czekająć w kolejce, powiedział czarnoskórej Annece Davis „Kiedy nadejdzie Brexit, zostaniesz wyrzucona”.
Mężczyzna zapytany, co przez to miał na myśli, wyzwał kobietę używając słów „f ** king ni**r.
Zbliżając się do niej zacisnął pięści, powodując, że kobieta obawiała się o własne bezpieczeństwo.
Emeryt został ukarany grzywną w wysokości 600 GBP, oprócz grzywny otrzymał community order, sąd nakazał mu zapłacić 250 funtów odszkodowania na rzecz pani Davis oraz pokryć koszty procesu w wysokości 350 funtów .
wtorek, 02 lipca 2019 06:54
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii wprowadza największe zmiany od 50 lat. Banknoty £5, £10, £20…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii tracą ponad 500 GBP na swoich kont…
Brytyjski supermarket, który chciał pokonać Aldi, teraz najdroższy. Podw…
Wielka Brytania obniża rachunki za energię — 129 GBP mniej dla milionów …
Supermarket Aldi pilnie wycofuje popularny produkt. Klienci ostrzeżeni p…
Ryanair odwołuje 170 lotów. Linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasaże…
Wielka Brytania przygotowuje się na „mega falę upałów” w lipcu