Wiadomości
19-latek walczy o życie po ugodzeniu nożem przed McDonald’s w Solihull
W czwartek, 16 stycznia w Solihull w Anglii doszło do dramatycznego zdarzenia.
Fot: Google Map |
19-letni mężczyzna został ugodzony nożem w pobliżu restauracji McDonald’s przy Warwick Road w Olton.
Atak miał miejsce około godziny 19:30, a ofiara w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala.
Zgodnie z informacjami podanymi przez West Midlands Police, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło tuż przed godziną 19:30.
Służby ratunkowe, w tym karetka pogotowia, dwóch oficerów medycznych, lekarz oraz specjalistyczny zespół z Midlands Air Ambulance, natychmiast pojawiły się na miejscu.
Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został w trybie pilnym przewieziony do szpitala, gdzie walczy o życie.
Policja oraz ratownicy medyczni pozostali na miejscu zdarzenia, aby przeprowadzić dochodzenie i zabezpieczyć dowody.
Funkcjonariusze apelują do mieszkańców o pomoc w ustaleniu okoliczności ataku.
West Midlands Police prosi każdego, kto ma informacje na temat incydentu, o kontakt. Szczególnie ważne mogą być nagrania z kamer samochodowych (dash-cam) lub domowych dzwonków wideo, które mogły zarejestrować coś podejrzanego w okolicy Warwick Road.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w śledztwie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 101 lub za pośrednictwem czatu online, podając numer sprawy 4658 z dnia 16 stycznia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…