Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Niestety jedziemy do domu. Polska przegrała z Portugalią

Portugalia pierwszym półfinalistą Euro 2016. Znów o wszystkim zadecydowały rzuty karne. Tym razem to Polacy się pomylili.

To był bardzo dobry mecz naszej reprezentacji. Już w 2 minucie gola strzelił Robert Lewandowski. Mecz zakończył się remisem 1:1, dogrywka również nie rozstrzygnęła wyniku, także skończyło się karnymi. Niestety strzał Jakuba Błaszczykowskiego został obroniony.

To były ogromne emocje. Nasza drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się na Euro 2016. Mamy reprezentację, której nie mamy prawa się wstydzić. Nic się nie stało. Polacy, nic się nie stało!!!