Wiadomości
7 nielegalnych imigrantów uratowanych przez straż przybrzeżną w Kent
Siedmiu mężczyzn, prawdopodobnie nielegalnych imigrantów, znajdowało się na łodzi zatrzymanej przez straż przybrzeżną w Folkestone Harbour w hrabstwie Kent.
Siedmiu mężczyzn, prawdopodobnie nielegalnych imigrantów, znajdowało się na łodzi zatrzymanej przez straż przybrzeżną w Folkestone Harbour w hrabstwie Kent.Rzecznik prasowy policji poinformował, że zgłoszenie o incydencie otrzymano dziś rano o godzinie 5:32. Służby ratunkowe, które zjawiły się na miejscu uratowały i przetransportowały na brzeg pasażerów łodzi. Wszyscy doznali hipotermii – donosi Express.
Głos w sprawie zabrał również rzecznik prasowy Coastguard, który powiedział, że sześć osób znajdowało się w łodzi, a jedna na brzegu. Teraz władze próbują ustalić skąd mężczyźni pochodzą. Na miejscu zdarzenia nadal obecne są załogi Dover Lifeboat i HM Coastguard.
środa, 23 listopada 2016 11:10
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…










