Wiadomości
4 osoby zostały ranne w meczecie w Birmingham
Cztery osoby, w tym oficer policji, zostały ranione nożem w sobotę wieczorem w meczecie na północnym wschodzie Birmingham.

Wezwanie telefoniczne do meczetu w dzielnicy Ward End w Birmingham odebrano w sobotę około godziny 23:00. Napastnik w trakcie zatrzymania ranił czwartą osobę - policjanta. Aresztowano go pod zarzutem usiłowania zabójstwa.
Świadkowie mieszkający w pobliżu słyszeli w meczecie ostrą sprzeczkę, której dalszym etapem były rękoczyny. BBC twierdzi, że sprawca incydentu wyglądał na Somalijczyka i ma 32 lata. W rejonie muzułmańskiego ośrodka wzmożone zostały policyjne patrole. Wyjaśniane są przyczyny zajścia.
poniedziałek, 17 czerwca 2013 05:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…
Nowy dodatek 200 GBP dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Sprawdź, kto moż…
Tragiczny finał ataku w klubie nocnym w Birmingham. Nie żyje 33-letni mę…
Pierwszy śnieg w Wielkiej Brytanii już w październiku. Oto regiony, któr…