Wiadomości
Policja z Birmingham poszukuje dziewczyny ze zdjęcia
Policja z Birmingham poszukuje dziewczyny ze zdjęcia. Mokre ubrania i fotografię znaleziono niedaleko jeziora w Ward End Park.

Para butów i torba z mokrymi ubraniami zostały znalezione na drodze prowadzącej do jeziora. W torbie znajdowało się również zdjęcie nastoletniej dziewczyny, której nie udało się zidentyfikować nawet po rozpoczęciu akcji na portalach społecznościowych.
Superintendent Angie Whitaker z policyjnej jednostki Birmingham East ma nadzieję, że ktoś rozpozna dziewczynę i rzuci nieco światła na temat znaleziska. Mówi też, że policja nie dostała żadnego zgłoszenia na temat zaginięcia, a znalezione rzeczy były mokre, nie dało się, więc ich zbadać. Jako środek ostrożności policja przeszukała jezioro, ale niczego nie znaleziono.
Policja prosi osobę, która pozostawiła rzeczy na brzegu, o kontakt. Tak samo o zgłoszenie są proszeni wszyscy, którzy wiedzą coś na ten temat lub mogą zidentyfikować dziewczynę ze zdjęcia. Z policją można skontaktować się pod numerem 101.
wtorek, 08 kwietnia 2014 07:26
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla Polaków z Wielkiej Brytanii planujących podróż do …
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla 24 milionów mieszkańców Wielkiej Brytan…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Klienci mogą otrzymać nawet 200…
Bank Anglii wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii —…
17 firm w Wielkiej Brytanii wprowadza czterodniowy tydzień pracy bez utr…
Pilne: Ewakuacja szkół w Birmingham w związku z zagrożeniem bombowym
Najtańsze stacje benzynowe w Wielkiej Brytanii ujawnione. Ceny paliw znó…