Wiadomości
Właściciele zwierząt z Midlands karmią czworonogów niezdrowym pożywieniem
Właściciele zwierząt w East i West Midlands karmią swoich czworonożnych pupili bardzo niezdrowym jedzeniem.

Zgodnie z wynikami opublikowanego dziś badania 68 proc. właścicieli z West Midlands i 67 proc. z East Midlands przyznaje, że regularnie podaje zwierzakom wysokokaloryczne pożywienie, w tym chipsy, ciastka i jedzenie na wynos.
W raporcie „Animal Wellbeing Report” stworzonym przez People's Dispensary for Sick Animals (PDSA) czytamy, że czterech na pięciu weterynarzy zauważyło w ciągu ostatnich dwóch lat zwiększenie liczby zwierząt mających problemy z nadwagą.
Otyłość może powodować pojawienie się dolegliwości skracających życie czworonoga , takich jak choroby serca, nowotwory, cukrzyca oraz zapalenie stawów.
poniedziałek, 30 marca 2015 08:36
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …