Wiadomości
Samobójczy zamach w Egipcie
W pobliżu popularnej wśród turystów starożytnej świątyni w Karnaku niedaleko Luksoru w Egipcie doszło przed południem do samobójczego zamachu bombowego.
Są informacje o kilku osobach rannych, ale według egipskiego MSW nie wśród turystów. Według ministerstwa zdrowia rannych zostało czterech Egipcjan, w tym sklepikarze i policjanci.
Według AFP, która powołuje się na egipską policję, siły bezpieczeństwa zabiły dwóch napastników. W sumie miało być ich trzech - dwóch ostrzeliwało policję z karabinów, a trzeci zdołał sforsować barykadę i wysadzić się w powietrze.
Nikt nie przyznał się na razie do zamachu.
Źródło:tvn24.pl
środa, 10 czerwca 2015 10:51
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii wprowadza największe zmiany od 50 lat. Banknoty £5, £10, £20…
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w mundurkach szkolnych. Eksperc…
Duża sieć komórkowa w Wielkiej Brytanii przywraca darmowy roaming dla mi…
Brytyjski supermarket, który chciał pokonać Aldi, teraz najdroższy. Podw…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii tracą ponad 500 GBP na swoich kont…
Ryanair odwołuje 170 lotów. Linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasaże…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Klienci mogą otrzymać nawet 200…