Wiadomości
Od lutego nowe loty z Birmingham do Reykjaviku
Już w lutym będzie można polecieć samolotem z Birmingham do Islandii. Bilety do Reykjaviku, na lot obsługiwany przez Icelandair będzie można kupić od 5 lutego.

Lot na nowej trasie będzie trwał prawie trzy godziny, dwa razy w tygodniu: poniedziałki i czwartki. Trasę będzie obsługiwać Boeing 757 z 22 miejscami w klasie biznesowej i 160 miejscami zwykłymi.
Andres Jonsson, dyrektor generalny Icelandair w Wielkiej Brytanii, powiedział: "Bardzo się cieszymy, że udało się rozpocząć loty z Birmingham, jest to pierwsza trasa z Midlands, która może również ułatwić podróże do USA i Kanady".
czwartek, 29 stycznia 2015 13:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Osoby, które legalnie przybyły do Wielkiej Brytanii po 2021 roku będą mu…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Migranci przybywający do Wielkiej Brytanii nie otrzymają świadczeń, dopó…










